Podłączając swój, dom, mieszkanie, firmę do sieci światłowodowej OPTICALNET, klienci mogą wybrać jedną z dostępnych opcji modemu światłowodowego. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją urządzeń, nasi pracownicy pomogą w konfiguracji i doborze odpowiedniego sprzętu.

Modem światłowodowy

Terminal H660GM to jednostka abonencka skierowana do klientów potrzebujących dostępu do usług Triple Play czyli internetu, telewizji, telefonu do zastosowań wewnątrz budynkowych. Pracuje na falach 1.25Gbps w upstream i 2.5Gbps w downstream. Wyposażona jest w jeden port GPON uplink, 4 porty Gigabit Ethernet (10/100/1000Base-T), interfejs WLAN i 2 porty FXS VoIP. Warto wspomnieć, że H660GM wspiera standard sieci bezprzewodowych IEEE 802.11ac.

Specyfikacja:

GPON B+ TX
Fala: 1310 nm (zakres: 1260 nm – 1360 nm)
Zgodność z rekomendacją ITU-T: G.984.2
+0.5dBm ~ + 5dBm
GPON B+ RX
Fala: 1490 nm (zakres 1480 nm – 1500 nm)Zgodność z rekomendacją ITU-T: G.984.2
-8 dBm ~ -28dBm
Przeciążenie odbiornika 1490 nm Sygnał mocniejszy niż -8dBm
Porty LAN 4x port 10/100/1000 Base-T (RJ45)
Port VoIP 2 x FXS (RJ-11) ports
WiFi IEEE 802.11b/g/n/ac

Pasmo częstotliwości: 2.4 GHz, 5GHz

Dwie ścieżki transmisji i odbioru (2T2R)

Przepustowość:  54Mbps (802.11g)

300Mbps (802.11n)

867Mbps (802.11ac)

Bezpieczeństwo: WEP, WPA-PSK (TKIP) &
WPA2-PSK (AES)

Port Optyczny SC/APC
Zasilacz AC/DC Adapter: 12VDC/1.5A
Temperatura pracy -5 – +50 oC
Wilgotność 20– 90 % (bez kondensacji)
Wymiary (W x D x H) 190 x 150 x 63.7 mm

 

DASAN GPON ONT H665 to jednostka abonencka z nowej serii urządzeń ONT firmy DASAN Networks zaprezentowana w 2016 r. przeznaczona do zastosowań wewnątrz budynkowych. Charakteryzuje ją wysoka wydajność ale także zgodność ze standardem ITU-T G.984.4. H665 pracuje domyślnie jako Router/NAT oraz ma możliwość przestawienia do pracy w trybie Bridge.

Specyfikacja:

GPON B+ TX
Fala: 1310 nm (zakres: 1260 nm – 1360 nm)
Zgodność z rekomendacją ITU-T: G.984.2
+0.5dBm ~ + 5dBm
GPON B+ RX
Fala: 1490 nm (zakres 1480 nm – 1500 nm)Zgodność z rekomendacją ITU-T: G.984.2
-8 dBm ~ -28dBm
Przeciążenie odbiornika 1490 nm Sygnał mocniejszy niż -8dBm
Porty LAN 1x port 10/100/1000 Base-T (RJ45)
Port Optyczny SC/APC
Zasilacz AC/DC Adapter: 12VDC/0.5A
Temperatura pracy -5 – +50 oC
Wilgotność 20– 90 % (bez kondensacji)
Wymiary (W x D x H) 87x 85 x 27 mm