Skrót FTTH oznacza Fiber to the Home czyli światłowód w Twoim domu. Sieć OPTICALNET od blisko 10 lat dostarcza łącza światłowodowe do domów. Łącze światłowodowe do domu lub mieszkania to obecnie standard, dzięki któremu zaspakajamy oczekiwania naszych klientów na rosnąca liczbę danych przesyłanych za pomocą sieci internetowej.
Tradycyjne łącza internetowe przestają być wystarczające dla rosnącego ruchu w internecie.

Proces ten będzie postępował w miarę czasu, ponieważ liczba urządzeń podłączanych do sieci z każdym miesiącem rośnie.  Dlatego warto  już dziś podłączyć się do światłowodów sieci OPTICALNET. Gwarantuje to Państwu, iż otrzymacie usługę sprawdzoną od dostawcy, który działa na rynku od wielu lat posiadając odpowiednie zasoby i wiedzę.
Internet światłowodowy umożliwia klientowi najszybszy i najbardziej stabilny dostęp do filmów online,  jednocześnie podnosząc komfort korzystania z Internetu, niezależnie od warunków atmosferycznych lub innych czynników.
Obecnie podstawowa oferta sieci OPTICALNET gwarantuje dostęp do internetu z prędkością od 300 Mb/s do nawet 600 Mb/s. Jeśli potrzeby Państwa są jednak większe, to dzięki technologii FTTH możemy zaoferować prędkości dochodzące do 1 Gb/s. Wszystko dzięki doprowadzeniu włókien światłowodowych bezpośrednio do Państwa domów, co powoduje zniesienie ograniczeń.

Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu ustalenia warunków technicznych przyłączenia Państwa domu, mieszkania lub firmy do sieci światłowodowej.

Kontakt: 579700001, pon-pt 8.00 do 16.00

lub email: office@opticalnet.pl